Ситник: по одному з епізодів справи Злочевського підозра знаходиться на узгодженні в САП

По одному з епізодів справи екс-міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського підозра знаходиться на узгодженні в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Читати

Керівника однієї з філій концерну «Військторгсервіс» затримали на хабарі у 20 тис. грн

Слідчі Державного бюро розслідувань затримали керівника однієї з філій концерну «Військторгсервіс» Міністерства оборони України на хабарі у 20 тис. гривень.

Читати

Світоліні та Ястремській доведеться зіграти за Україну в 2020 році заради Олімпіади

Еліні Світоліні та Даяні Ястремській доведеться зіграти в 2020 році в матчах першої групи Євро-африканської зони Кубка Федерації заради того, щоб потрапити на Олімпійські ігри в Токіо.

Читати

Bellingcat пов’язав третього підозрюваного у справі Скрипалів з отруєнням в Болгарії

Третя людина, яку пов’язують з отруєнням в британському Солсбері колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, може бути причетний до спроби отруєння в Болгарії місцевого бізнесмена в 2015 році.

Читати

Манафорт продовжував свої справи в Україні в 2018 році, – ЗМІ

У США прокурори стверджують, що Пол Манафорт працював над політичними питаннями в Україні в 2018 році вже після звинувачень, пред’явлених йому в ході розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера.

Читати

У ДР Конго не припиняються страйки і мітинги

Новий президент ДРК (Демократична Республіка Конго) Фелікс Чісекеді відразу ж після свого обрання змушений протистояти страйковому руху в країні: державні службовці країни вимагають підвищення зарплати.

Читати
1 2 3 9