Глави МЗС ЄС 18 лютого обговорять нові санкції проти Росії через ситуацію в Керченській протоці

Міністри закордонних справ 28 країн Євросоюзу обговорять у понеділок на плановому засіданні в Брюсселі питання введення нових санкцій через ситуацію в Керченській протоці в листопаді 2018 року.

Читати

Глава МЗС Ірану звинуватив США в тиску на ЄС з ядерної угоди

Міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф звинуватив США в “хворобливій пристрасті” до його країни і засудив зусилля адміністрації Трампа, яка намагається примусити західні країни наслідувати приклад Вашингтона і вийти з Спільного всеосяжного плану дій (ВДП).

Читати

Клімкін завтра у Брюсселі візьме участь у засіданні «Друзі України в ЄС + Україна»

Завтра, 18 лютого, у Брюсселі міністр закордонних справ України Павло Клімкін візьме участь у неформальній міністерській зустрічі у форматі «Друзі України в ЄС + Україна».

Читати

Волкер: Росія під час президентської кампанії не хоче нічого робити для врегулювання ситуації на Донбасі

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявляє, що Москва не виявляє зацікавленості в зустрічі з ним помічника президента Росії Владислава Суркова і не бажає вживати дій для врегулювання конфлікту на Донбасі під час президентської кампанії в Україні.

Читати

Кенія відкликала свого посла з Сомалі через територіальні розбіжності

Кенія відкликала свого посла з Сомалі після того, як з’ясувалося, що Могадішо виставив на аукціоні у Великій Британії нафтові і газові блоки, розташовані на кенійсько-сомалійській спірній території, повідомляє телеканал Citizen.

Читати

Мей наступного тижня проведе у Брюсселі переговори щодо Brexit

Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей пообіцяла наступного тижня повернутися в Брюссель для того, щоб продовжити діалог з головою Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером щодо умов Brexit.

Читати
1 2 3 6