“Північний потік-2”: держави ЄС затвердили текст змін до Газової директиви

Комітет постійних представників держав ЄС у середу, 20 лютого, затвердив проект змін до газового законодавства Євросоюзу. У разі їх остаточного ухвалення дія Газової директиви Євросоюзу поширюватиметься на газопроводи з третіх країн, включно з “Північним потоком-2”.

Читати

У ФРН конфісковані будинки і гроші на 50 млн євро у справі про “російську пральню”

Слідчі органи Німеччини конфіскували нерухомість і грошові кошти в цілому в розмірі 50 мільйонів євро у справі про один з найбільших в історії випадків відмивання грошей.

Читати

КП “Київтеплоенерго” має намір затвердити в НКРЕКП нові тарифи

У Києві з 1 травня цього року може зрости ціна на відпускання електричної та виробництво теплової енергії, до цієї дати КП “Київтеплоенерго” має намір затвердити в НКРЕКП нові тарифи.

Читати

РФ має бути покарана за анексію Криму – посол Євросоюзу

Представник Європейського Союзу при Організації Об’єднаних Націй Жоао Вале де Алмейда наголошує, що усі 28 членів Євросоюзу та ще 5 країн закликають усі держави-члени Організації Об’єднаних Націй запровадити санкції проти Російської Федерації за окупацію Криму.

Читати

Польща підтримує ідею направлення на Донбас оціночної місії ООН з розгортання миротворців у регіоні

Польща підтримує направлення на Донбас технічної оціночної місії Організації Об’єднаних Націй для розробки варіантів введення багатонаціональної миротворчої операції під егідою ООН до цього регіону й готова сприяти цій роботі.

Читати

Порошенко: миротворці ООН можуть стати вирішальними для встановлення миру на Донбасі

Миротворча операція під егідою ООН з чіткою метою припинення російської агресії та відновлення суверенітету та територіальної цілісності України може стати вирішальним фактором для налагодження миру на Донбасі.

Читати

З 23 лютого власники авто на єврономерах сплачуватимуть акцизний податок за повною ставкою

Міністерство фінансів України нагадало українцям, що 22 лютого закінчується термін застосування 50% знижки на акцизний податок під час митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, після чого власники таких авто сплачуватимуть податок за повною ставкою.

Читати
1 2 3 8