Список “зелених” на виборах до Європарламенту очолять два кандидати

Список від партії “Союз-90″/”зелені” на виборах в Європарламент (ЄП) очолять два кандидати – євродепутат Мартін Ширдеван (Martin Schirdewan) і член профспілки Озлем Лев Демірель (Özlem Alev Demirel).

Читати

США готують додаткові заходи тиску на режим Мадуро – Помпео

Державний секретар США Майк Помпео в інтерв’ю телеканалу CNN заявив, що США вживатимуть подальші заходи для тиску на офіційного президента Венесуели Ніколаса Мадуро, після того, як кілька людей загинули в сутичках з військовими, що блокують постачання гуманітарної допомоги в країну.

Читати

Балуха етапували з Краснодара в Армавір

Громадянин України Володимир Балух, якого засудили за сфабрикованим звинуваченням в окупованому Криму, знаходиться в СІЗО Армавіра в Краснодарському краї Російської Федерації.

Читати

Індійська поліція провела антитерористичну операцію в Джамму і Кашмірі

Воєнізовані підрозділи індійської поліції в неділю провели масштабну спецоперацію проти терористів в північному штаті Джамму і Кашмір, знешкодивши десятки бойовиків і конфіскувавши зброю і боєприпаси, йдеться в поширеному повідомленні місцевих правоохоронних органів.

Читати

Ліги арабських держав закликали до співпраці та боротьби з тероризмом

Президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі запропонував Євросоюзу розвивати “безпечну” міграцію, а голова Європейської Ради Дональд Туск висловився за співробітництво без “глобальних держав”.

Читати
1 2 3 6