Росія та Китай заблокували резолюцію РБ ООН щодо Венесуели

У Раді Безпеки ООН Росія та Китай наклали вето на проект резолюції, що закликав до вільних виборів у Венесуелі та безперешкодного постачання до країни гуманітарної допомоги.

Читати

Японські вчені знайшли у Чумацькому шляху чорну діру на відстані 25 тис. світлових років від Землі

Вчені з Національної астрономічної обсерваторії Японії (NAOJ) знайшли у Чумацькому шляху чорну діру на відстані 25 тис. світлових років від Землі.

Читати

ЦВК відмовила у зміні передвиборної програми кандидата на пост Президента України Ігоря Шевченка

Центральна виборча комісія відмовила у задоволенні заяви кандидата на пост Президента України Ігоря Шевченка щодо заміни його передвиборної програми, передає  прес-служба ЦВК.

Читати

Населення заборгувало 29,1 млрд. гривень за постачання природного газу

На кінець січня 2019 р. заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 29,1 млрд грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 20,0 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 4,1 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 3,1 млрд

Читати

СК “ІНГО Україна” стала офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України

СК “ІНГО Україна” (група DCH Олександра Ярославського) стала офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України – партнером Національного олімпійського комітету України.

Читати

Холодницький назвав рішення КСУ про незаконне збагачення посадових осіб  ударом по антикорупційній системі

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький назвав рішення Конституційного суду України про визнання неконституційною статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення посадових осіб ударом по антикорупційній системі.

Читати
1 2 3 8