Росія звинувачує провідника з Рівного Сергія Бугайчука у продажу зброї

Російська поліція затримала на вокзалі в Москві провідника з Рівного Сергія Бугайчука, якого звинувачують у продажу зброї.

Про це повідомив громадський захисник українського журналіста, політв’язня Романа Сущенка Марк Фейгін повідомляє “Громадське“.

Українця затримали ще 11 липня, наразі він перебуває в СІЗО “Лефортове”.

За його словами, російські силовики затримали Бугайчука на вокзалі в Москві. Його звинувачують у перевезенні зброї в РФ та подальшому її продажі.

“Його затримали не на гарячому, справа ґрунтується тільки на свідченнях двох громадян Росії незрозумілих, якихось чудиків”, — наголосив правозахисник.

Фейгін пояснив, що ці двоє громадян стверджують, що Бугайчук нібито продавав їм зброю, зокрема пістолет Glock 19, а також стволи до пістолетів “Макарова”.

12 липня суд обрав для українця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. Зараз він перебуває в СІЗО “Лефортово”, куди також приїхала його дружина.

За словами Фейгіна, Бугайчук не визнає себе винним.

Марк Фейгін позбавлений у Росії статусу адвоката, однак він допущений до процесу у справі незаконно затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенка як громадський захисник.