Маріуполь обіграв шведський Юргорден і вийшов у 3-й етап кваліфікації ЛЄ

В Одесі завершився матч 2-го раунду кваліфікації Ліги Європи.

“Маріуполь” пройшов шведський “Юргорден” і пробився в наступний, 3-й відбірний етап турніру.

Основний час гри закінчився з рахунком 1:1 – такий рахунок був зафіксований і тиждень тому, у першій дуелі цих команд в Стокгольмі.

У додатковий час маріупольці забили гол з пенальті, який приніс українському клубу перемогу – 2:1.

Перший тайм команди провели у рівній боротьбі без забитих голів. Рахунок в матчі на 64-й хвилині відкрив Олександр Пихальонок – м’яч зрикошетив від захисника гостей і влетів у сітку воріт “Юргордена”.

Втім, на 78-й хвилині шведи відігралися – Баджі, який вразив ворота “Маріуполя” в першому матчі, відзначився знову.

На 97-й хвилині одна з атак “Маріуполя” завершилася фолом шведів в своєму штрафному. Арбітр вказав на 11-метрову позначку, і Фомін чітко пробив. 21 – в останні хвилини матчу маріупольцям вдалося втримати цей рахунок.