Пекін витратить більше чотирьох мільярдів доларів на створення мережі 5G

Влада китайської столиці має намір вкласти не менше 30 мільярдів юанів (близько 4,4 мільярда доларів) на створення і розвиток мережі 5G до 2022 році, коли Пекін буде приймати зимову Олімпіаду.

Про це випливає з тексту плану розвитку мережі 5G на 2019-2022 роки, опублікованого на сайті міського управління з економіки та інформатизації.

Згідно з планом, до 2022 року мережа високошвидкісного зв’язку п’ятого покоління повинна повністю охопити центр міста в межах другої кільцевої автодороги, район Тунчжоу, куди планується перемістити більшість адміністративних установ міста, також 5G буде охоплювати важливі об’єкти міської інфраструктури, наприклад, новий аеропорт і вокзали, спортивні комплекси.

Однією з важливих цілей, зазначених у плані, є збільшення до 2022 році загального доходу зайнятих у даній сфері підприємств міста до 200 мільярдів доларів (29,4 мільярда доларів).

Для реалізації плану в Пекіні мають намір активно підтримувати розвиток вже працюючих профільних підприємств, а також створити спеціалізовані інноваційні та виробничі центри для розробки і випуску основних необхідних компонентів.