Збірна Катару обіграла Японію і стала володарем Кубка Азії

У фінальному матчі Кубка Азії зустрічалися збірні Японії та Катару. Зустріч національних команд відбулася на стадіоні «Шейх Заєд» в Абу-Дабі і завершилась з рахунком 3:1 на користь збірної Катару.

(Getty Images)

На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник збірної Катару Альмоез Абдулла. Другий гол у ворота японської національної команди відправив півзахисник Абдулазіз Хатем. На 69-й хвилині форвард Такуми Мінаміно забив єдиний гол збірної Японії в цій зустрічі. На 83-й хвилині головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота японської команди, який успішно реалізував нападник Акрам Афіф.

Таким чином, збірна Катару стала володарем Кубка Азії, а національна команда Японії стала віце-чемпіоном турніру.

Нападник «Аль-Духаіля» і збірної Катару Алмоез Алі був визнаний кращим гравцем Кубка Азії-2019.

По ходу турніру катарський форвард встановив новий рекорд Кубка Азії. Він забив дев’ять м’ячів, що є найкращим показником в історії цього турніру.

Попередній рекорд належав іранському форварду Алі Даеї. На Кубку Азії-1996 році він забив вісім м’ячів. Також Даеї є найкращим бомбардиром збірної Ірану і рекордсменом серед бомбардирів всіх збірних світу в історії. Даеї забив 109 м’ячів у 149 матчах.