Підприємство «Вода Криму» закликає кримчан економити воду

Підприємство «Вода Криму» просить дбайливо і раціонально ставитися до споживання води, повідомляє прес-служба підприємства.

«В даний час питна вода нам доступна в будь-яку хвилину, вона тече у нас вдома з крана. Ми можемо зварити каву, прибратися, вмитися, випрати і все це коли ми захочемо. Ми звикли не економити воду і це не може залишитися без наслідків. Щоденне раціональне використання водних ресурсів може стати вкоріненою звичкою і вам навіть не доведеться думати про це. Досить просто перестати використовувати воду даремно, не залишати кран відкритим, стежити за справністю санітарно-технічного обладнання», – йдеться в повідомленні.

При економному споживанні води, зазначає «Вода Криму», її фактичні витрати в побуті, як правило, набагато менше встановлених норм споживання.

«Розумно витрачаючи воду, ви не тільки економите сімейний бюджет, а й сприяєте захисту навколишнього середовища: потрібно менше природної води для водопідготовки, менше буде скинуто води в водойми після використання і очищення», – заявили в прес-службі.

Як повідомлялося, в Криму протягом 2019 року російська влада підвищить тарифи на світло і воду для населення.

Раніше глава російського Державного комітету по водному господарству і меліорації Криму Ігор Вайль заявив, що півострів повністю забезпечений водою на 2019 рік.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з’єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.