Дубль Дзаньоло приніс перемогу «Ромі» в матчі проти «Порту» в Лізі чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійська «Рома» обіграла португальський «Порту» з рахунком 2:1.

Зустріч відбулася в Римі на стадіоні «Олімпіко». Обслуговував матч голландський арбітр Данні Маккеллен, якому асистували Маріо Дікс і Хессел Стегстра.

Рахунок був відкритий на 70-й хвилині, відзначився Ніколо Дзаньоло. Гольовою передачею в цьому епізоді відзначився Едін Джеко. Через кілька хвилин Дзаньоло оформив дубль. Хавбек збільшив перевагу римського клубу, добивши м’яч у порожні ворота після удару Джеко в штангу. Але на 79-й хвилині найважливіший для гостей гол забив Адріан Лопес з пасу Тікіньо.

Матч-відповідь «Порту» -«Рома» відбудеться 6 березня. Зустріч пройде в Порту на стадіоні «Драгау». Початок матчу о 22:00 за київським часом.