Організатори національного відбору на пісенний конкурс Євробачення опублікували правила голосування у другому півфіналі змагання

Організатори національного відбору на пісенний конкурс Євробачення опублікували правила голосування у другому півфіналі змагання.

Докладні правила можна знайти на сайті Eurovision.ua.

Як і в попередні роки, рішення буде прийматися за сумою оцінок суддівської колегії та глядачів. Якщо кілька артистів в результаті наберуть однакову кількість балів, перевагу отримає той, за кого більше голосів віддали глядачі.

Щоб проголосувати за вподобаного артиста телеглядачам треба буде відправити SMS з його порядковим номером на номер 7766. Крім того, безкоштовно проголосувати можна за допомогою мобільного додатку “Телепортал”. За одного учасника буде зараховуватися тільки одне SMS-повідомлення з одного телефонного номера або один голос у додатку.

Нагадаємо, учасники виступатимуть у такому порядку:

1 Ivan NAVI

2 ANNA MARIA

3 KAZKA

4 КiRA MAZUR

5 LAUD

6 KHAYAT

7 Braii

8 Freedom jazz

Порядковий номер є кодом для голосування, старт якому ведучий дасть після того, як виступлять усі учасники.

Як повідомлялося, у першому півфіналі перемогу здобули групи Yuko і Brunettes Shoor Blondes, а також співачка Maruv. Разом з сьогоднішніми переможцями вони позмагаються за право представляти Україну на Євробаченні у фіналі нацвідбору, який відбудеться 23 лютого.

Сам пісенний конкурс пройде цьогоріч в ізраїльському Тель-Авіві 14, 16 і 18 травня. Український конкурсант побореться за вихід у фінал у першому півфіналі ближче до кінця шоу.