Переможцем «Кубку Будівельників України» стала команда «Віват інвест» із Запоріжжя

Протягом 12 – 14 квітня в Києві на «Агромат Арені» відбувся 16 «Кубок Будівельників України».

Світлина від ФАБУ.

Організаторами виступили: компанія «Агромат», «Сталекс», ФАБУ та Федерація футзалу України.

На відміну від попередніх років, в турнірі взяли участь 16 команд з різних міст України: Запоріжжя, Луцьк, Кривий ріг, Херсон, Житомир, Львів, Івано-Франківськ та Київ.

У результаті тривалих і насичених протистоянь переможцями «Кубку будівельників України – 2019» стала команда «Віват інвест» (Запоріжжя), фіналістом золотого кубку – «Агромат» (Луцьк), Володаром срібного Кубку стала команда Anserglob, фіналістом срібного – «GRASSER», третє місце і бронзові медалі отримали – «Агромат», (м. Київ), фіналіст бронзового кубку – «Стромат». Крім того, були вручені корпоративний Кубок – компанії «Сталекс» та фіналіст корпоративного кубку – «UMG».

Світлина від Александра Киктенка.

Як розповів головний організатор турніру Євгеній Саханський, вперше за всю історію «Кубок будівельників» відбувався не в два, а три ігрові дні.

«Вже традиційно будівельний кубок зібрав на турнірі найкращі команди будівельної галузі України. Кубок пройшов у форматі «Family day». 16 будівельних команд розіграли між собою 3 кубки. А переможець «Кубку будівельників України» буде удостоєний права приймати участь у одній з частин Першого історичного «Кубку будівельників Європи», що пройде в Києві з 7 -11 серпня 2019 року на полях НТКУ Баннікова», – розповів Саханський.

Він також зазначив що на головному будівельному Кубку Європи будуть представлені 4 команди, які стали переможцями «Кубку будівельників».

«Також одночасно з цим чемпіонатом буде проходити чемпіонат 35+, де зіграють 12 команд: шість українських та шість міжнародних.

Від імені організаторів хочу висловити подяку нашим спонсорам компанії «Агромату», Федерації футзалу м.Києва, та Асоціації Будівельників України, зокрема Свірському Володимиру Петровичу», – відзначив Саханський.

Крім того, в рамках проведення будівельного Кубку відбувся виставковий матч між Збірною будівельників та Збірною журналістів України. Команди зустрічалися на полі вже вчетверте, цього разу удача усміхнулася журналістам. Матч закінчився на користь Збірної журналістів з рахунком 2:4.

Світлина від Збірна журналістів України з футболу.