Нацполіція перейшла на посилений режим перед виборами

Відсьогодні і до 28 липня Національна поліція працює у посиленому режимі у зв’язку з проведенням виборів у Верховну Раду.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

За словами заступника глави Нацполіції Олександра Фацевича, з початку виборчого процесу територіальними органами Національної поліції зареєстровано 4 157 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

“Завдання Нацполіції – це збереження всієї документації, яка знаходиться на окружних виборчих дільницях. Крім того, поліцейські забезпечують публічну безпеку та правопорядок під час перевезення бюлетенів. Також наголошую на співпраці зі спостерігачами, які беруть участь у виборчому процесі, та оперативному реагуванні на будь-які порушення у сфері виборчого процесу”, – зазначив Олександр Фацевич.

Також, заступник голови Нацполіції наголосив, що від учора вже розпочалося завезення бюлетенів на окружні виборчі дільниці. Відтак з 15 по 28 липня особовий склад Національної поліції переведений на посилений варіант несення служби.

Зазначимо, поліція зареєструвала 109 випадків хуліганства, 133 факти пошкодження майна та 2587 фактів з незаконною агітацією. Також зазначено 422 факта про підкуп виборців.