Тимчасовим в. о. глави Пентагону став міністр ВМС Річард Спенсер

Міністр ВМС США Річард Спенсер тимчасово став виконуючим обов’язки міністра оборони країни після того, як кандидатура його попередника Марка Еспера була висунута Білим домом для призначення на посаду глави Пентагону на постійній основі.

Про це йдеться в поширеній в понеділок заяві прес-служби американського військового відомства.

“Сьогодні Сенат отримав від президента офіційне повідомлення про висунення на пост міністра оборони Марка Еспера. В цей же момент Еспер припинив виконувати обов’язки міністра оборони і залишається лише міністром сухопутних військ США. В результаті цього… міністр ВМС Річард Спенсер став виконуючим обов’язки міністра оборони”, – йдеться в документі.

Про призначення Еспера виконуючим обов’язки глави оборонного відомства президент США Дональд Трамп оголосив після того, як головний кандидат на цей пост Патрік Шанахан в кінці червня взяв самовідвід. Шанахан виконував обов’язки глави Міноборони США з січня цього року у зв’язку з відставкою Джеймса Меттіса.

У понеділок Трамп висунув кандидатуру Еспера для призначення на посаду глави Пентагону на постійній основі. Згідно з процедурою затвердження на цей пост, особа, яка перебуває в статусі виконуючого обов’язки, не може зайняти посаду міністра.