НАЗК: двоє нардепів та голова Херсонської ОР вказали недостовірні дані у деклараціях

Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки декларацій народних депутатів України Вадима Нестеренка та Сергія Мельничука, а також голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«Так, під час перевірок було встановлено, що народний депутат України Вадим Нестеренко у декларації за 2017 рік (виправленій) зазначив недостовірні відомості про вартість частки належних йому корпоративних прав у статутному капіталі ТОВ «ЛІКАНОВА ІНВЕСТМЕНТС ЛТД». Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації народного депутата становить майже 770 тис. гривень. Народний депутат України Сергій Мельничук у декларації за 2017 рік не задекларував дохід від відчуження транспортного засобу TOYOTA LAND CRUISER вартістю 500 тис. гривень», – повідомляє НАЗК..

Також у НАЗК зазначають, що голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер у декларації за 2016 рік (виправленій) не зазначив відомості про отриманий членом сім’ї (дружиною) дохід у вигляді дивідендів від ТОВ «Екозерно». Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації голови Херсонської обласної ради становить майже 590 тис. гривень.

«Національне агентство прийняло рішення про скерування обґрунтованих висновків щодо ознак кримінального правопорушення до Національного антикорупційного бюро України», – йдеться у повідомленні.