Учасники акції “Ні капітуляції”з Майдана Незалежності пішли до Офісу президента на вул. Банкову

Учасники акції “Ні капітуляції” завершили демонстрацію на Майдані Незалежності і пішли до Офісу президента на вул. Банкову.

Організатори закликали присутніх йти до Офісу президента України, йдетья у трансляції “Радіо Свобода” на YouTube.

Наразі протестувальники обклеюють стіни ОП наклейками з написами “Ні капітуляції” та лишають трафаретні написи на асфальті.

Cтаном на 18:40 віче на Майдані Незалежності завершилося виконанням гімну України.

В ході віче зі сцени виступали ветерани і громадські діячі. Їх виступи супроводжувалися скандуванням різних гасел і кричалок. Крім патріотичних гасел учасники вигукували: “Зеленський – геть”, “Богдана у відставку”, “Перемога” та ряд інших.

Близько 16:00 у Києві почалася акція “Ні капітуляції”. Учасники акції під час ходи по вулиці Хрещатик до Майдану Незалежності запалили фаєри і димові шашки.

До цього у столиці відбулася ще одна акція – марш УПА. Раніше повідомлялося, що в Києві учасники маршу УПА передадуть в Офіс президента меморандум, підписаний низкою державних та обласних адміністрацій, проти імплементації особливого статусу Донбасу і “формули Штайнмайера”.

Також у Києві сьогодні відбулася акція, учасники якої вимагали звільнення Віталія Марківа, який вже третій рік перебуває в ув’язненні в Італії. До протестувальників долучився Олег Сенцов.