У Києві прокуратура вимагає повернути земельну ділянку вартістю понад 14 млн грн, яку незаконно привласнили шахраї

У Києві прокуратура вимагає повернути у комунальну власність земельну ділянку вартістю понад 14 млн гривень у Голосіївському районі міста, яку незаконно привласнили шахраї.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, згідно матеріалів кримінального провадження, у 2018 році зловмисники на підставі підробленого державного акту зареєстрували право власності на вказану земельну ділянку за третьою особою.

Згодом, незважаючи на скасування незаконного рішення про державну реєстрацію права власності, зловмисники знову переоформили на себе земельну ділянку, використавши при цьому підроблені документи.

«Зважаючи на те, що Київською міською радою рішення про відчуження земельної ділянки не приймалося, місцева прокуратура звернулась до Голосіївського районного суду м. Києва з вимогою скасувати рішення про державну реєстрацію права власності, визнати недійсними договори купівлі-продажу та договору іпотеки земельної ділянки», – йдеться у повідомленні.

Крім того, до суду скеровані обвинувальні акти відносно двох осіб, причетних до шахрайської оборудки із цим майном. Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів) Кримінального кодексу України.