СБУ відкрила справу через прослуховування Гончарука

Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом прослуховування на нараді за участю прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

«Так [кримінальне провадження] відкрили», – сказав генеральний прокурор Руслан Рябошапка в коментарі Українським Новинам.

За його словами, досудове розслідування веде СБУ, а процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, Президент України Володимир Зеленський закликав правоохоронні органи за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Читайте також: Володимир Зеленський на вихідних прийме рішення щодо кандидатури нового прем’єр-міністра і складу уряду

Сьогодні, 17 січня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підтвердив, що подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку.

Як відомо, 15 січня Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву на звільнення.

Потім, Гончарук у відео-зверненні заявив, що проти команди президента та уряду працює багато людей.

У мережі були опубліковані записи із наради прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського. На оприлюдненому аудіо, прем’єр сказав, що президент не розуміє економічних процесів в країні. При цьому сам визнав себе профаном в економіці.

Варто зауважити, що Верховна Рада не може ініціювати відставку уряду протягом року, тому подати у відставку Гончарук може лише сам.