В Іспанії затримали росіянина, який розшукується за захоплення заручника

Іспанська поліція затримала в провінції Малага громадянина Росії, який був оголошений в загальноєвропейський розшук Німеччиною.

У вересні 2019 року чоловік був доставлений з в’язниці в лікарню міста Гюнцбург (Баварія), де захопив медсестру в якості заручника, йдеться в повідомленні Національної поліції. Приставивши до її горла саморобний ніж, він пішов з лікарні і зник. Йому були пред’явлені звинувачення в злочинах проти людей, захопленні заручників і невиконанні вироку.

“Німецька влада визначили його як озброєного і схильного до насильства особу, а також як переносника інфекційних захворювань”, – йдеться в повідомленні.

Німецькі правоохоронні органи встановили, що він знаходиться в Іспанії, постійно змінюючи місце перебування, і що йому надають допомогу інші вихідці з Росії. В результаті іспанські правоохоронні органи виявили його в курортному місті Нерха, де він жив як жебрак. У момент затримання чоловік знаходився в наметі разом з декількома співвітчизниками. При ньому не було документів.