Суд арештував Павловського до 4 березня

Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід для фігуранта справи про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк Ігоря Павловського.

“Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з 21 січня до 4 березня 2020 року”, – заявив суддя.

Результат пошуку зображень за запитом ігор павловський"

Раніше, прокурори Офісу генпрокурора просили суд обрати Павловському безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб.

Вони пояснили, що справа щодо створення злочинної організації є окремою від справи про вбивство Гандзюк, у якій Павловський є одним з обвинувачуваних.

“Події злочину стосуються часу до замаху на Гандзюк, справа внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань 13 квітня 2018 року. Ми приїздимо у відрядження до Херсонської області, вивчаємо кримінальні провадження і бачимо, що їх просто ніхто не розслідує. Звісно, що керівництво Генпрокуратури приймає рішення про визначення підслідності саме за СБУ з процесуального керівництва Генеральної прокуратури. І ми намагаємося довести цю справу до логічного завершення”, – сказав прокурор Ярослав Ущапівський.

Нагадаємо, Павловського затримали 20 січня в Херсоні під час спецоперації з припинення діяльності злочинної організації. Всього було проведено 35 обшуків, повідомлено про підозру 9 громадянам. Вилучено коштів в еквіваленті понад 1,1 млн грн.

Слідство вважає, що Павловський створив та очолив злочинну організацію, яка займалася організацією масових заворушень, залякуванням, побиттям людей та підпалами автомобілів жителів Херсонщини для припинення їхньої громадської діяльності (ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 294 Кримінального кодексу України).

В Офісі генпрокурора пояснили, що Павловський в іншому провадженні обвинувачується у допомозі нападникам на Гандзюк сховатися від слідства (ч.1 ст.396 Кримінального кодексу України).