Під Києвом патрульні вилучили “євробляху” і вимагали хабар

Національна поліція Київської області розпочала службове розслідування щодо факту вимагання хабара співробітниками Обухівського відділу поліції за повернення вилученого автомобіля.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Київської області.

Таке рішення було прийнято після публікації в мережі Інтернет відео, на якому працівники Обухівського відділу поліції вимагали хабар у розмірі 10 тисяч гривень від громадянина за повернення раніше вилученого автомобіля на “євробляхах”.

“Встановлено, що екіпаж групи реагування патрульної поліції під час несення служби в місті Українка вночі зупинив автомобіль “БМВ” з номерами іноземної реєстрації. Надалі, мотивуючи тим, що перебування такого автомобіля заборонено в країні, поліцейські вилучили авто і помістили його на територію поліцейської станції. Однак, жодного процесуального документи про вилучення автомобіля працівники поліції не склали. Потім поліцейські вимагали у водія 10 тисяч гривень за повернення автотранспорту”, – йдеться в повідомленні.

У поліції зазначили, що на час розслідування поліцейські відсторонені від виконання обов’язків, а також готуються документи про їх звільнення. В подальшому матеріали справи будуть передані в Державне бюро розслідувань (ДБР).