Зеленський: зараз дуже зручний момент для вступу України в Європейський Союз

Президент Володимир Зеленський заявив, що зараз дуже зручний момент для вступу України в Європейський Союз після виходу Великої Британії із спільноти.

Про це він сказав під час виступу на зустрічі Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

Investment nanny та податкові канікули: Президент України у Давосі назвав свої пропозиції інвесторам 

«Ми бачимо своє майбутнє у ЄС. Що має зробити ЄС? Просто взяти Україну в ЄС. Це дуже складні речі, хоча, мені здається, що це дуже прості рішення. Ми підписали Угоду про асоціацію з ЄС, ми підтримуємо курс в ЄС, але ми повинні розуміти, що не тільки Україна повинна і хоче в ЄС… але Європейський Союз також повинен теж цього хотіти», – сказав Зеленський, зауваживши, що багато країн ЄС підтримують Україну в питанні майбутнього членства.

«Питання не – коли ми будемо в ЄС. Питання – який статус буде України в Євросоюзі, яке буде ставлення до нашої країни, ставлення як до потужного гравця, до рівноправного гравця, до країни, яку поважають, на яку не дивляться зверху вниз? І мені здається, що зараз дуже зручний момент. Одна велика країна (Велика Британія – ред.) зробила exit, можливо, для України настав час зробити enter», – вважає президент.

Володимир Зеленський переконаний, що Україна може досягти лідерства у Східній та Центральній Європі, попри відставання у розвитку за останні роки.

«Нова українська влада будує рівні правила гри для всіх, очищує судову систему, діджиталізує процеси, втілює життєво важливі реформи та ухвалює життєво важливі закони», – наголосив він.