У Росії з підозрою на коронавірус госпіталізували чоловіка

У Росії з підозрою на коронавірус госпіталізували двох пасажирів, що прибули з Китаю.

Про це повідомляє Telegram-канал Mash та петербурзьке видання Фонтанка.

Відомо, що одного пасажира госпіталізували у Москві. Чоловік летів рейсом Таїланд-Шереметьєво. У салоні літака чоловіку стало зле. На виході у всіх пасажирів виміряли температуру, а хворого забрали медики.

Іншого росіянина госпіталізували з аеропорту Петербургу. За інформацією ЗМІ, у чоловіка підвищилась температура. Росіянина виводили через службовий вхід ліворуч від термінала. Втім, підтвердженого діагнозу поки немає. Адміністрація російського аеропорту “Шереметьєво” уточнила, що госпіталізованим пасажиром у Москві виявився громадянин Канади. Медики діагностували у нього харчове отруєння.

Нагадаємо, кількість загиблих від коронавірусу в Китаї, за останніми даними, зросла до 17 осіб. Водночас кількість інфікованих зросла до 473 осіб. Про спалах пневмонії невідомого походження у місті Ухань влада Китаю повідомила у кінці грудня.

Попередньо встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавірусу – 2019-nCoV. Влада Китаю офіційно підтвердила, що вірус передається від людини до людини.