Вакуленко: футболісти Карпат чекають на зарплату за рахунок грошей від трансферу Ді Франко

26-річний оборонець розірвав контракт з «зелено-білими» через невиплату зарплати. Крім Вакуленка, «Карпати» залишили – Кучер, Гуцуляк, Ковтун, Підківка та Вербний.

«Нам не виплачувались гроші впродовж дуже тривалого часу. Щоб ви розуміли: з урахуванням січня ми не отримували грошей чотири місяці. А за таких умов дуже складно думати про футбол, бо у всіх є сім’ї та певні фінансові обов’язки перед ними.

Я згідний, що нам не все вдавалося на футбольному полі, до того ж ми йшли на останньому місці, але в контракті не було прописано, що за це нас можна було залишати без зарплати. Також хотів би сказати, що сьогоднішня позиція команди в турнірній таблиці – це «заслуга», зокрема, і керівництва.

Ви ж розумієте, щоб футболіст добре почувався на полі, треба, щоб у нього в побуті все було гаразд. У відповідь ми отримували лише постійні обіцянки про дату виплати. Спочатку нам обіцяли розрахуватись до початку відпустки, потім чекали грошей до початку нового року, зрештою була обіцянка отримати зарплатню після виходу з відпустки…

Нещодавно вже колегіальним рішенням ми всі вирішили не виходити на тренування, поки хоча б якусь частину боргу не виплатять. До нас приїжджало керівництво, яке спочатку обіцяло, що гроші будуть. А через три дні до нас донесли, що всі, хто хоче, можуть йти з команди. Відповідно, з нами вже вирішувалось питання щодо розірвання контракту та узгодження фінансових питань».

«Чи винні мені «Карпати»? Ні, ми дійшли консенсусу. Я людина неконфліктна, тому вирішив не доводити справу до суду, пішов клубові назустріч. Я отримав суму, на якій ми зійшлись. в команді очікують, що отримають по одній зарплатні за рахунок грошей від трансферу Ді Франко. До речі, з цих же грошей закрили борги перед футболістами, які вже пішли, тобто і переді мною», – сказав Вакуленко, пише Sport.ua.

Нагадаємо, що вчора Карпати оголосили про відхід Олександра Кучера, Олексія Ковтуна, Сергія Вакуленка та Назара Вербного, які стали вільними агентами. Також “зелено-білі” продали Олексія Гуцуляка в Десну.

Раніше, «Дніпро-1» офіційно оголосив про підписання хавбека «Карпат» Франсіско Ді Франко.

Ді Франко виступав за «Карпати» протягом двох з половиною років. У нинішньому сезоні на його рахунку 1 гол в 15 матчах УПЛ.