Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди

Під час робочого візиту до Швейцарії для участі у Всесвітньому економічному форумі Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте.

Володимир Зеленський подякував Марку Рютте за співчуття у зв’язку зі збиттям українського літака поблизу Тегерана та наголосив, що очікує на конструктивну взаємодію з Іраном у питанні притягнення винних до відповідальності, пише ОП.

Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди

«Сподіваємося на ефективне кримінальне розслідування владою Ірану щодо осіб, які відповідальні за збиття українського літака, та притягнення їх до відповідальності. Також розраховуємо на підтримку Нідерландами відповідних ініціатив в ІКАО, спрямованих на посилення безпеки цивільної авіації», – зазначив Володимир Зеленський.

Глава Української держави запевнив Прем’єр-міністра Нідерландів, що Україна й надалі робитиме все можливе для встановлення справедливості у справі збиття літака МН17.

Сторони порушили питання просування до миру на Донбасі, привітали прогрес у деескалації ситуації та поверненні утримуваних осіб.

Під час зустрічі також було обговорено низку питань двостороннього порядку денного, зокрема подальший розвиток торговельно-економічної співпраці.

Володимир Зеленський запросив Марка Рютте відвідати Україну з офіційним візитом.