Підліток із міста Славута створив електронну руку для збереження життя солдатам

Український підліток із міста Славута Хмельницької області створив електронну руку, яка може допомогти вберегти життя солдатам.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Як зазначається, розроблену електронну руку військовослужбовці можуть використовувати для робіт з розмінування. Зокрема, пристрій встановлюється на робота для розмінування, оснащеного відеокамерами. Зображення з камер передається на екран, який встановлено у безпечному місці, наприклад у бліндажі. Після чого сапер розташовується перед цим екраном та за допомогою рукавички може дистанційно знешкодити вибуховий пристрій.
За словами хлопця, на створення цієї системи він витратив декілька місяців.
“Виготовив електронну руку за допомогою 3D-принтера. Буду її вдосконалювати, щоб рука могла виконувати роботу, що вимагає високої точності. Вона може використовуватися як військовими, так і цивільними. Скажімо, для виконання робіт в умовах хімічного забруднення – замість людини в небезпечну зону можна направити оснащеного моєю електронної рукою робота, а не людину. Моє захоплення технічною творчістю почалося з подарунка, який отримав від батьків на день народження – конструктор з електронними схемами. Він мене так захопив, що я зайнявся вивченням мов програмування та технічною творчістю. У мене вже досить велика кількість розробок”, – пояснив Ілля Мельник.
До слова, юнак також став учасником конкурсу “Техно Україна 2020”.