Поліція України почала супровід пасажирських поїздів далекого прямування – «Укрзалізниця»

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» спільно з Національною поліцією України організувала супровід працівниками поліції двох пасажирських поїздів далекого прямування.

Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

«В рамках пілотного проекту «Укрзалізниця» спільно з Національною поліцією України організували супровід працівниками поліції пасажирських поїздів №122/121 Миколаїв-Київ-Рівне та №24/23 Одеса-Москва. Ці поїзди було обрано для пілотного проекту через найбільшу кількість зафіксованих правопорушень», – йдеться в прес-релізі компанії.

У прес-службі зазначили, що в період 21-27 лютого 2020 року, за даними поліції, було складено 27 адміністративних постанов за ст. 175 ч. 1 (заборона куріння), 3 адміністративних постанови за ст. 178 ч. 1 (заборона вживання алкогольних напоїв), 25 осіб отримали усні попередження.

Також повідомляється, що 27 лютого 2020 року під час прямування поїзда №24/23 Одеса-Москва працівники поліції успішно запобігли пограбуванню пасажира і затримали підозрюваного.

«У рамках реалізації стратегічної програми «Назустріч клієнту», що має на меті поліпшення якості послуг на залізничному транспорті, «Укрзалізниця» імплементує план заходів щодо підвищення безпеки пасажирів у поїздах і на вокзалах. Розвиток співпраці з Національною поліцією є важливою частиною програми», – цитує прес-служба члена правління компанії Марчіна Целеєвського.

За інформацією прес-служби, зараз «Укрзалізниця» і Національна поліція працюють над спільним планом дій щодо збільшення кількості поїздів, які курсуватимуть з супроводом правоохоронців.