Зоря впевнено обіграла Львів

“Зоря” обіграла “Львів” на власному полі у матчі 21-го туру української Прем’єр-ліги. Матч відбувся у Запоріжжі і завершився з рахунком 2:0.

Команда Віктора Скрипника могла пропустити на 40-й хвилині, коли після обрізки луганців пробив Ренан Олівейра, однак господарів врятувала стійка.

“Зоря” розпечатала ворота суперника у другому таймі. На 54-й хвилині Владислав Кабаєв скористався передачею Максима Луньова. Луганці мали ще кілька небезпечних моментів, однак не реалізували їх.

На 72-й хвилині арбітр зустрічі Дмитро Бондаренко призначив пенальті у ворота львівського колективу за гру рукою Антона Браткова. Голкіпер Богдан Сарнавський упорався з ударом Артема Громова.

Під кінець основоного часу Братков знову зіграв рукою, тепер вже суддя призначив штрафний, і Богдан Лєднєв потужним ударом довів рахунок до 2:0. А у компенсований час Лєднєв не зміг пробити Сарнавського з пенальті, який призначили за ще одну гру рукою.

Таким чином “Зоря” повернула собі друге місце у турнірній таблиці УПЛ, посунувши “Динамо”, яке днем раніше перемогло “Колос” (2:0).

Українська Прем’єр ліга. 21-й тур.

Зоря – Львів 2:0

Кабаєв, 54, Леднєв, 88

На 73-й хвилині Артем Громов (Зоря) не забив пенальті (воротар).

На 90+2-й хвилині Богдан Леднєв (Зоря) не забив пенальті (воротар).

Тымчик, 70, Цыганикс, 76, Циганікс, 76 – Гончар, 32, Борзенко, 38, Богунов, 42, Алваро, 70, Братков, 87

Зоря: Василь – Циганікс, Чеберко, Вернидуб, Тимчик – Іванісеня, Цвек – Громов, Кочергін, Луньов – Кабаєв.

Львів: Сарнавський – Бопесу, Братков, Борзенко, Гончар – Джонатан (Приймак, 82) – Люлька (Велвес, 65), Шина, Алваро, Богунов – Ренан (Яковеллі, 57).

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)

Стадіон: ім. В. Бойко (Маріуполь).

Перед останнім туром першого етапу команда Скрипника має на 1 бал більше – 43 проти 42. Другий етап УПЛ, в якому команди розіб’ють на дві шістки, стартує 23-м туром.

7-го березня на “Зорю” чекає виїзний поєдинок проти “Десни” (14:00).