Ситник: за збором у Верховній Раді підписів за мою відставку стоять олігарх Ігор Коломойський і глава МВС Арсен Аваков

Директор НАБУ Артем Ситник розказав, що його звільнення хоче певний олігарх, який не хоче завершення деяких розслідувань.

“Біля парламенту стоять фури, стоять люди, які оплачуються олігархом, який зараз перебуває за кордоном, який викрав 1 млрд 200 млн гривень і замість того, щоб ці гроші повернути в бюджет, організовує заходи біля НАБУ, біля парламенту, біля уряду.

Всі ви знаєте, який олігарх здійснює медійну підтримку всіх цих заходів. Який олігарх організовує збір підписів у парламенті”.

Коли Ситник говорив про ці дії, його із залу намагались перебивати деякі депутати. Директор НАБУ продовжив говорити про справи ПриватБанку.

Він розказав, що зараз ці справи перебувають на фінальній стадії і лише відсутність експертиз відкладає на недалеке майбутнє прийняття рішень.

Далі Ситник розказав про справу Укрнафти. За його словами, зараз триває процедура узгодження підозр у цій справі, в тому числі, стосовно високопосадовців.

 7 лютого у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови про звільнення глави Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. На думку його ініціаторів, НАБУ не може очолювати особа з корупційним досвідом.

Ситник вважає, що за збором у Верховній Раді підписів за його відставку стоять олігарх Ігор Коломойський і глава МВС Арсен Аваков, який “жадає помсти” за історію з рюкзаками від сина міністра внутрішніх справ.