«Справи Майдану»: ДБР повідомило про підозру ще одному екскерівнику підрозділу МВС

Слідчими Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника управління громадської безпеки ГУ МВС України в місті Києві у незаконному перешкоджанні проведенню 30 листопада 2013 року мирних зборів громадян на Майдані Незалежності в м. Києві.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

«Слідством встановлено, що екс-начальник підрозділу міліції, з метою виконання злочинного наказу, організував та забезпечив незаконне перешкоджання проведенню зборів громадян 30 листопада 2013 року. В результаті цього бійці полку «Беркут» та військовослужбовці внутрішніх військ МВС України витіснили з Майдану Незалежності близько 300 учасників зборів», – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожують виправні роботи на строк до 2 років або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

20 березня слідчими Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому начальнику відділу забезпечення масових заходів управління громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві у незаконному перешкоджанні проведенню 30 листопада 2013 року мирних зборів громадян на Майдані Незалежності в м. Києві.