“ФФУ Продакшн” відповіла на заяви поліції щодо розслідування справи футбольних майданчиків

ТОВ “ФФУ Продакшн” вважає справи футбольних майданчиків давньою та абсолютно замовною історією, “яку дехто вирішив прискорити”.

Про це йдеться у заяві підприємства, оприлюдненій на сторінці-Facebook.

Зазначається, що провадження про будівництво футбольних полів розслідують і НАБУ, і Нацполіція вже майже два роки. І хоч справи відкриті за ідентичними фактами їх досі не об’єднали в одну, та не визначили єдиний орган досудового розслідування.

“У цих справах за роки слідства накопичилося чимало документів. Серед них щонайменше чотири висновки експертиз, три – від державних уповноважених установ. Усі вони засвідчують відсутність криміналу у роботі “ФФУ Продакшн”. Ба більше, говорять про чесне виконання нами своїх зобов’язань перед замовником”, – наголошується в заяві.

Є ще одна – п’ята експертиза, яка виникла “нізвідки” і була проведена “приватною конторою”. Вона і лягає в основу претензій правоохоронців, кажуть у “ФФУ Продакшн”, додаючи про наміри оскаржити цей документ.

“Будемо доводити в судах не лише необґрунтованість закидів на нашу адресу, але й відверто замовний їх характер. Нам відомі імена та прізвища усіх прискорювачів цього беззаконня. Тож, прогнозуємо вироки за фальсифікацію “футбольної справи” у недалекому майбутньому! Привіт прокурору Ковальову”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, сьогодні Нацполіція повідомила, що викрила схему фінансових махінацій щодо будівництва футбольних полів.

Раніше члени парламентської ТСК інспектували поля, які були побудовані ТОВ “ФФУ Продакшн”. Депутати особисто відвідали майданчики і відзначили їх відповідну якість.

Екс-генеральний прокурор України Руслан Рябошапка закликав членів ТСК ВР, що розслідують справу про будівництво міні-футбольних майданчиків, уникати її політизації.

Також нагадаємо, справа НАБУ щодо футбольних полів розслідується з червня 2018 року. Правоохоронці заявляли про відсутність підстав для оголошення підозр.