Депутати “Слуги народу” написали заяву на Єрмака в правоохоронні органи

Народні депутати фракції “Слуга народу” висловили стурбованість реакцією правоохоронних органів на інформацію, оприлюднену нардепом Гео Леросом.

Заяву депутатів оприлюднив народний депутат від фракції “Слуга народу” Микита Потураєв у соцмережі Facebook.

#Українабезкорупції Ми, народні депутати фракції «Слуга Народу», вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалася навколо…

Опубліковано Nikita Poturaev Середа, 1 квітня 2020 р.

 

“Інформація може свідчити про торгівлю державними посадами за участю посадових осіб Офісу президента України. Але реакція деяких правоохоронних органів у цих обставинах була вкрай дивною – адже питання у них виникли не до змісту оприлюднених записів, на що насамперед ті мали б звернути увагу, а до факту того, що вони стали можливими. Вважаємо такі дії загрозливими громадянському суспільству та його базовим правам і свободам”, – наголошується в заяві.

Депутати звернулися до Офісу генерального прокурора, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України та Міністерства внутрішніх справ України з вимогою насамперед розслідувати безпосередньо суть оприлюднених записів.

“А ще закликаємо їх виключити дії, які можна було б розглядати, як тиск або переслідування народного депутата України”, – наголошується в заяві.

Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос виклав у вільний доступ відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака – Денис Єрмак – обговорює питання призначення на різні державні посади.

Андрій Єрмак заявив, що подає заяви до СБУ та ДБР через відео, розповсюджене народним депутатом від “Слуги народу” Гео Леросом.

Згодом Лерос оприлюднив нові відео розмов брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака.

ДБР відкрило кримінальне провадження на Гео Лероса за поданням голови ОПУ Єрмака.