Чемпіонат світу з легкої атлетики в США перенесено на липень 2022 року

Перенесення літніх Олімпійських і Параолімпійських ігор в Токіо через пандемію коронавірусної інфекції змусило організаторів чемпіонату світу з легкої атлетики відшукати нові дати проведення.

Світова легкоатлетична першість відбудеться в американському штаті Орегон з 15 по 24 липня 2022 року, заявила Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (World Athletics) в середу, 8 квітня. Спочатку очікувалося, що чемпіонат пройде в серпні 2021 року.

Рішення про перенесення було прийнято після тривалих консультацій з організаторами двох інших великих спортивних заходів – ігор співдружності в британському Бірмінгемі, які заплановані на липень-серпень 2022 року, і чемпіонату Європи з літніх видів спорту, що очікується в серпні 2022 року в німецькому Мюнхені. Таким чином, спортсмени можуть взяти участь у трьох заходах.

Коронавірус SARS-CoV-2, що викликає легеневе захворювання COVID-19, проник вже в 209 країн і територій з моменту спалаху в Китаї до кінця 2019 року. Його поширення вже призвело до скасування або перенесення багатьох економічних, спортивних і культурних заходів по всьому світу.