«Квартет» нелегалів із Африки прикордонники затримали на Львівщині

Іноземців вдалося затримати завдяки небайдужим мешканцям прикордоння, які сповістили охоронців кордону про рух невідомих на околиці села Кропивник.

Групу у складі чотирьох чоловіків, які прямували до Польщі «навпростець», за 1 кілометр від державного кордону затримали прикордонники відділення «Мігове» Львівського загону. Жоден із затриманих при собі не мав документів, що посвідчують особу, передає ДПСУ.

В ході опитування двоє чоловіків назвалися громадянами Гани, третій – зі Сьєрра-Леоне, ще один – з Республіки Конго. Як зазначили подорожувальники, в Україну вони потрапили легально, певний час були студентами – троє навчалися у столиці, четвертий у Полтаві, але вирішили шукати кращої долі у країнах Європейського Союзу.

Адміністративно-процесуальні документи, після встановлення осіб правопорушників, будуть скеровані до суду. Санкція ч.2 статті 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» передбачає накладення штрафу від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.