Депутат Лещенко вже дав НАБУ попередні пояснення з приводу купівлі квартири – Ситник

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенко» Сергій Лещенко вже дав Національному антикорупційному бюро попередні пояснення з приводу придбання ним дорогої квартири в центрі Києва.

Про це директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник повідомив сьогодні на брифінгу.

«Цей факт зараз перевіряється нашими аналітиками. Лещенко вже був, дав попередні пояснення з цього приводу. Зараз він надаватиме документи, і ці документи перевірятимуться на предмет їх достовірності, і після цього буде прийнято рішення або про внесення до реєстру (Єдиного реєстру досудових розслідувань – ред.), або, якщо буде підтверджено, що все законно, то відповідно в будь-якому разы результат цієї перевірки буде презентовано громадськості, оскільки це питання набуло суспільного резонансу», – сказав Ситник.

За його словами, в НАБУ сподіваються до кінця наступного тижня завершити перевірку законності придбання депутатом квартири.

«Я сподіваюся, що наступного тижня ми приділимо увагу цьому питанню і закінчимо до кінця тижня цю перевірку», – сказав Ситник.

Нагадаємо, 6 вересня ЗМІ написали, що Лещенко придбав квартиру площею майже 200 кв. метрів у новому будинку в центрі Києва.

7 вересня перший заступник голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник заявив, що вимагає від НАБУ з`ясувати ситуацію з купівлею Лещенком елітної квартири, оскільки ”йдеться про репутацію українського парламенту”.

Пізніше сам Лещенко закликав Національне агентство ыз запобіганню корупції та НАБУ провести перевірку з приводу придбання ним квартири. Він стверджує, що гроші, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, а її купывля не порушила відповідних вимог антикорупційного законодавства України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *