Під патронатом ФФУ в Києві відбувся футбольний фестиваль для дітей

У Києві на НСК «Олімпійський» відбувся футбольний фестиваль для дітей.

????????????????????????????????????

Про це повідомили в прес-службі Федерації футболу України, захід пройшов з нагоди Дня фізичної культури і спорту та у рамках проведення в Європі «Тижня масового футболу УЄФА-2016».

????????????????????????????????????

Футбольний фестиваль, яке вперше в історії було організовано на території головної спортивної арени країни, відвідали такі легенди вітчизняного спорту №1, як Олег Кузнецов, Іван Яремчук, Олександр Головко, Володимир Мунтян, Олександр Мелащенко, Павло Шкапенко і Олександр Шовковський. До слова, багаторічній страж воріт київського «Динамо» потрапив у полон до натовпу дітей, які прагнули отримати заповітний автограф і зробити пам’ятне селфі із кумиром.

????????????????????????????????????

«Пам’ятаю, як я стояв маленьким хлопчиком, а до нас завітали славетні гравці київського «Динамо» – Леонід Буряк та Олексій Михайличенко – і поділилися своїм натхненням задля того, щоб ми завойовували перемоги, здобували медалі і кубки, а найголовніше – прославляли наш український футбол. Хочу побажати, щоб ви ніколи не зупинялися на півшляху і завжди досягали своїх мрій», – привітав маленьких учасників змагань Олександр Шовковський.

У свою чергу, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, який взяв участь у заході від національної асоціації, побажав юним гравцям великих перемог у житті: «Хотілося б, щоб у кожного з вас була своя велика перемога. У когось в футболі, у когось в навчанні, а ще у когось – в реалізації подальших життєвих планів. Не знаю, хто з вас стане майбутніми талановитими футболістами, як Андрій Шевченко, Олег Блохін чи Євген Коноплянка, але я впевнений, що кожен з вас є справжнім патріотом України і буде гідним громадянином нашої держави».

????????????????????????????????????

У змаганнях взяли участь чотири команди, сформовані з хлопчиків і дівчаток 2010 року народження – ДЮФК «Арсенал», «Динамік», «Чемпіон» та «Ніка».

????????????????????????????????????

У перервах між поєдинками тренери національних збірних команд організовували цікаві конкурси для майбутніх футболістів. У підсумку, «Динамік», очолюваний екс-футболістом київського «Динамо» Олександром Радченком, завоював Кубок переможця турніру. Але жоден з учасників спортивного свята не залишився без подарунку, отримавши на згадку дипломи та пам’ятні призи у вигляді футбольного інвентарю.

????????????????????????????????????

Також в рамках соціального проекту ФФУ «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай скрізь» відбувся матч між командами дітей-переселенців, сім’ям яких довелося залишити свої будинки в результаті військового конфлікту на Донбасі і переїхати з анексованого Криму в інші регіони України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *