Фінал Ліги Чемпіонів-2018 може відбутися в Києві

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко відправився в Афіни, де 14 вересня, пройдуть вибори нового президента УЄФА.

З собою він узяв пакет документів, які представляють усі гарантії Києва і офіційну заявку на проведення фіналу Ліги Чемпіонів-2018 в Києві. Про це Андрій Павелко написав на своїй сторінці в Facebook.

“Рік тому спільними зусиллями великий футбол повернувся в Одесу Потім вдалося відновити і дозвіл на проведення там міжнародних матчів: спочатку для збірних (в березні Україна – Кіпр і в листопаді Україна – Фінляндія), а незабаром і для наших команд, які виступають в єврокубках.

Наступне наше завдання – повернути міжнародний статус для Харкова! Як для збірних, так і на клубному рівні. Зараз, напередодні виборчого конгресу УЄФА в Афінах, зрозуміло, що це питання буде розглядати вже нове керівництво.

Із залученням новообраного президента треба буде розв’язати і більш амбітне завдання – проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів в 2018 році. Рішення УЄФА очікується на наступний день після виборів там же, в Греції, куди привіз всі необхідні документи і гарантії. В Афінах буде плідний тиждень в інтересах українського футболу! “, – написав Андрій Павелко.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *