Комусь потрібно, щоб ми мовчали – заява 95 кварталу

Студія “95 квартал” заявила, що проти них в інтернеті та ЗМІ розгорнута компанія в кращих традиціях брудних політичних технологій.02f4e5d666b61cc4dd0411864f28e7e4

Про це йдеться в заяві студії “95 кварталу”.

«У липні цього року в Латвії вперше відбувся фестиваль української культури« Made in Ukraine ». Це сталося вперше за 25 років Незалежності України.

Без державного фінансування, без державної підтримки ми, Студія Квартал 95, привезли в Ригу і Юрмалу кращих українських музикантів, переможців Євробачення 2004 і 2016 року Руслану і Джамалу, Тіну Кароль, Потапа, Олю Полякову, Дзідзьо, ВВ, Время и Стекло і багатьох інших, проекти Ліга сміху і Вечірній Квартал.

Латвія стала на 4 дні українською. На багатьох номерах глядачі аплодували стоячи! І ми горді цим. Горді тим, що Україну зустрічали на біс! Ми зробили це заради Батьківщини.

Але не заради шалених політиків, яким сьогодні не подобається те, що ми говоримо зі сцени. Ми говоримо про те, про що думають мільйони людей в нашій країні.

Ми завжди це робили – в усі часи і при різних владах. І будемо це робити і надалі”, – йдеться в повідомленні 95 кварталу.

Вони зауважують, що проти них розгорнули маштабну дискредитаційну кампанію.

“Проти нас сьогодні розгорнуто масштабну кампанію в кращих традиціях брудних політичних технологій: замовні статті в інтернеті і проплачені коментарі в соцмережах.
Значить, комусь це вигідно. Значить, комусь потрібно, щоб ми мовчали. Але з нами – наші глядачі. І ніякі інтернет-боти і політтехнології не змусять нас мовчати. Тому що ми говоримо правду”, – підкреслили артисти 95 кварталу.

Нагадаємо, в Латвії на фестивалі гумору та музики Made in Ukraina актори студії “Квартал 95” показали пародію на українську владу. Однак, цей виступ викликав широкий резонанс у користувачів мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *