Перший заступник голови «Нафтогазу» Перелома повернувся до виконання обов‘язків у компанії – НАК

Перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома, якого затримували у справі про розтрату коштів Одеського припортового заводу, повернувся до виконання своїх службових обов’язків у компанії з 15 вересня.

Про це повідомляється на сайті НАК.

В компанії нагадали, що рішенням Апеляційного суду м. Києва Перелома був відсторонений від виконання своїх обов’язків з 12 по 14 вересня включно.

Як відомо, 14 липня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що у справі про розтрату коштів Одеського припортового заводу затримано голову наглядової ради заводу, першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергія Перелому і першого заступника директора підприємства Миколу Щурикова.

Переломі було обрано запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою внесення застави, однак згодом змінено на цілодобовий домашній арешт.

Довідка: Одеський припортовий завод (м. Южне, Одеська обл.) – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолодження і перевантаження аміаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *