Лещенко: Шанси на отримання Україною до літа безвізового режиму з ЄС впали в рази, Порошенко повинен дати жорстку оцінку членам БПП

Шанси на отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом до середини літа 2016 року впали в рази, і президент України Петро Порошенко повинен дати жорстку оцінку членам БПП, “зусиллями яких країну позбавляють безвізового режиму”.

Про це заявив народний депутат з фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Лещенко на своїй сторінці у Фейсбук.

“Ось ціна афери з електронними деклараціями, реалізованої, на жаль, деякими депутатами від БПП. Україна відокремили від Грузії в процесі прийняття рішення про безвізовий режим. Шанси, що Україні скасують візи до середини літа 2016 року, впали в рази”, – написав С .Лещенко.

Нардеп зазначив, що недавно П.Порошенко в присутності всієї фракції критикував його і народного депутата від БПП Мустафу Найєма за те, що вони “розкрили змову навколо” недовідставки “Кабінету міністрів Арсенія Яценюка і тепер чекає від президента жорсткої реакції щодо депутатів БПП, причетних до прийняття законопроекту про електронні декларації.

“Тепер хотів би, щоб президент дав таку ж різку оцінку тим членам БПП, зусиллями яких країну позбавляють безвізового режиму. Ну а мовчання президента на адресу зрадників буде красномовніше багатьох слів”, – написав С.Лещенко.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.