Мінфін підтвердив виплату першого купона на 473,3 млн дол. за реструктурованими євробондами

Міністерство фінансів України підтвердило інформацію про відновлення виплат купонного доходу за облігаціями зовнішньої державної позики, в тому числі про першу виплату купонного доходу за новими облігаціями, випущеними державою у листопаді 2015 року у рамках боргової операції.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

«1 березня 2016 року Міністерство фінансів здійснило першу виплату купонного доходу за новими ОВДП, випущеними державою у листопаді 2015 року у рамках проведеної боргової операції з державним та гарантованим державою боргом, а також у результаті трьох додаткових випусків у рамках реструктуризації зовнішніх запозичень міста Києва, «Укравтодору» і ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля». Загальна сума купонного платежу 1 березня становила 473,313 млн дол. США», – повідомляється на сайті Мінфіну.

Мінфін зазначило, що в результаті платежу власники реструктурованих 13 серій державних і гарантованих державою облігацій, які взяли участь у борговій операції, вже отримали перший купонний дохід за новими паперами.

Також Мінфін наголошує, що в результаті реструктуризації загальна сума виплат за зовнішніми запозиченнями України знижена на 3 млрд дол. США, а сплата боргу ще на 12 млрд дол. США відкладена на період після 2018 року. Таким чином, тільки в 2016 році реструктуризація боргу дозволила заощадити бюджету майже 64 млрд грн на обслуговування і погашення боргу.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.