Андрій Антонищак: Ми крок за кроком розділяємо ДФС на три складові: Служба фінансових розслідувань, Податкова інспекція і Митна служба України

Народний депутат України, віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Андрій Антонищак в ефірі радіостанції «Європа плюс» в програмі «Фінансовий прайм», обговорив проблеми боротьби з корупцією на митниці.

Андрій Антонищак зазначив, що митниця ніколи в жодній країні світу не несла сервісної функції.

«У нас є два агресивних сусіди – Росія та Білорусія – і в них обох митниця та податкова є окремими відомствами. Митницю та ДФС з’єднали за часів «бандита Януковича», щоб усі фінансові потоки сім’ї сходилися в одні руки. Зараз митниця «безхозна» – Чернівецька в одних руках, Львівська – в інших, Дніпропетровська – ще в інших і т.д. Коли хто перший підпише наказ, законопроект чи будь-яку пропозицію про те, що митниця – це сервісна служба, я з трибуни Верховної Ради оголошу його державним зрадником», – сказав Андрій Антонищак.

Він нагадав, що є автором законопроекту № 3763 про створення Національної митної служби України.

Крім того, Андрій Антонищак звернув увагу, що Міністерство фінансів жодного разу не запросило народних депутатів на зустрічі з членами МВФ та тим, що запросило консультантів з британської фірми, діяльність якої у Грузії ні до чого позитивного не призвела.

Він в ефірі радіостанції звернувся до заступника Міністра фінансів Олени Макеєвої: «Пані Олено, Ви кажете в інтерв’ю, що якщо у вас не вийде об’єднати митницю та ДФС, то тоді ви будете повертати Державну фіскальну службу під Міністерство фінансів. Так от я хочу подарувати Вам Постанову Кабінету Міністрів України Про Державну фіскальну службу України, згідно якої ДФС з 2015 року підпорядкована Міністерству фінансів України».

Крім того, Андрій Антонищак повідомив, що народним депутатом Тетяною Остриковою було зареєстровано Законопроект про реформування податкової міліції в Службу фінансових розслідувань: «Ми крок за кроком розділяємо ДФС на три складові, як у Європі: Служба фінансових розслідувань, Податкова інспекція і Митна служба України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.