Іванна Климпуш-Цинцадзе: Народні депутати 8 березня проведуть акцію “Свободу Надії”

свободу савченкоУ вівторок, 8 березня, в Міжнародних день жіночої солідарності, народні депутати, які входять в міжфракційне депутатське об’єднання “Рівні можливості” проведуть акцію “Свободу Надії”.

Про це повідомила народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка”Іванна Климпуш-Цинцадзе в себе на сторінці у Фейсбук.

“Українські жінки хочуть бачити депутата Надію Савченко у Верховній Раді, а не за ґратами, у в’язниці російського Сибіру”, – заявила народний депутат.

Іванна Климпуш-Цинцадзе до акції-солідарності «Свободу Надії» закликала приєднатися народних депутати України, членів уряду, діячів культури, журналістів, правозахисників, представників міжнародних організацій та громадськість, щоб висловити свою підтримку Надії Савченко.

“Акція-солідарність «Свободу Надії” вимагає від Володимира Путіна негайного звільнення ув’язненої Надії Савченко”, – додала нардеп.

За словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, у день Міжнародної жіночої солідарності члени МФО “Рівні можливості” звертаються до жінок світу підтримати незламну Надію та висловити протест щодо сфабрикованої справи та незаконного ув’язнення громадянки України

“У зв’язку з цим, 8 березня о 12 год. у Києві та Львові буде організована хода громадян. Збір у Києві відбудеться за адресою Повітрофлотський проспект, 6, (біля Міністерства оборони – вхід зі сторони стадіону), у Львові – біля пам’ятника Шевченку на площі Свободи. Звідти учасники акції мають намір вирушити колоною до посольства, а у Львові до консульства – Російської Федерації, щоб передати свої вимоги президенту Російської Федерації та висловити свою підтримку увязненії Надії Савченко напередодні оголошення рішення суду.
Закликаємо усіх небайдужих долучитися до акції!”, – закликала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.