Мін’юст Росії доручив підготувати документи щодо передачі Україні Сенцова і ще 3 українців

Міністерство юстиції Росії доручило Федеральній службі виконання покарань Росії тюремній службі підготувати документи для вирішення питання про передачу Україні чотирьох засуджених в Росії українців – Олега Сенцова, Юрія Солошенка, Олександра Кольченка і Геннадія Афанасьєва. Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

Водночас в Мін’юсті Росії наголошують, що остаточне рішення буде ухвалене федеральними судами Росії.

10 березня Міністерство юстиції України надіслало російській стороні запит щодо повернення на територію України Олега Сенцова, Юрія Солошенка, Олександра Кольченка і Геннадія Афанасьєва, які засуджені в Росії.

Наступного дня Міністерство юстиції Росії заявило про отримання цього звернення і заявило, що розгляне його протягом 30 днів.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Міністерство юстиції України розпочало переговори про повернення з Росії на Батьківщину чотирьох українських політв’язнів – Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький військовий суд у російському Ростові-на-Дону засудив українського режисера, кримчанина Олега Сенцова й активіста Олександра Кольченка до 20 і 10 років колонії суворого режиму відповідно «за підготовку терактів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *