США розглядають запровадження тарифів на російську нафту

Представники Міністерства фінансів заявили у вівторок, що на зустрічі G7, яка відбудеться цього тижня, вони планують запропонувати європейським країнам запровадити тарифи на російську нафту як найшвидшу альтернативу прямому нафтовому ембарго.

Read more

Кабмін передбачив можливість отримання паперової довідки про взяття на облік переселенця під час подання заяви через “Дію”

Кабінет міністрів передбачив можливість отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО) у паперовій формі під час подання заяви в електронній формі через портал “Дія”.

Читати

Основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих раніше рубежів, – зведення Генштабу

У Генеральному штабі ЗСУ розповіли про ситуацію на фронтах на початок 84-ї доби протистояння захисників України російському повномасштабному вторгненню.

Читати

Шевченко зіграє з Мессі в благодійному матчі, щоб допомогти українським біженцям

У понеділок, 23 травня, колишній гравець та тренер збірної України Андрій Шевченко візьме участь у благодійному матчі, який організував найкращий бомбардир в історії Камеруну.

Читати

Кабмін розширив перелік громадян, які зможуть отримати гроші

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні розширив перелік громадян, які можуть претендувати на виплати по 2,2-2,5 тис. грн щомісячно від міжнародних гуманітарних організацій.

Читати
1 2 3 13 325