Заступника міністра охорони здоров’я Василишина затримали на хабарі

MOZ.GOV.UA

Про це йдеться у повідомленні прокуратури міста Києва на сторінці у Facebook.

Вказується, що нещодавно призначений прокурор міста Києва Роман Говда повідомив про завершення “антикорупційної операції з викриття системного хабарництва за участі високопосадовця міністерства охорони здоров’я України”.

“Так, слідчим управлінням прокуратури міста Києва спільно з співробітниками ГУБКОЗ СБ України затримано “на гарячому” заступника міністра охорони здоров’я України”, – сказано у повідомленні.

“Встановлено, що вказаний посадовець створив систему поборів з практикуючих лікарів за надання їм можливості в подальшому здійснювати належним чином свої функціональні обов’язки, зокрема проводити операцій в Олександровській лікарні м. Києва”, – повідомляють у прокуратурі.

Зазначається, що наразі заступника міністра та його спільника затримано в порядку ст. 208 КПК за підозрою в отриманні хабара.

“Вирішується питання щодо повідомлення вказаним особам про підозру”, – сказано у повідомленні прокуратури.

Об 11.00 прокуратура проведе брифінг щодо цієї справи.

Джерело: “Українська правда”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.