Євросоюз та Великобританія припинили закуповувати вугілля у Росії

У Євросоюзі з 10 серпня набула чинності повна заборона на імпорт російського вугілля. Євросоюз погодив цей захід на початку квітня, у рамках п’ятого пакету санкцій у відповідь на військове вторгнення Росії до України. Сьогодні від російського вугілля відмовилася Великобританія.

Читати

У Держдепі оголосили про нову допомогу Україні: $89 мільйонів на розмінування

США виділять Україні додаткові 89 мільйонів доларів на розмінування територій. Про це заявили у Державному департаменті США у вівторок, 9 серпня.

Читати

Світовий банк виділить Україні $4,5 млрд

Група Світового банку оголосила про додаткову допомогу Україні у 4,5 мільярда доларів. Кошти допоможуть Києву сплачувати соцпослуги й пенсії, а також пом’якшать економічні наслідки війни.

Читати

Байден оголосив про допомогу Україні в розмірі 1 млрд доларів

Президент США Джо Байден підписав пакет допомоги Україні у сфері безпеки на один мільярд доларів. Це найбільший пакет воєнної допомоги на сьогодні.

Читати

Європейський Союз виділив Україні 16 млн євро

Європейський Союз виділив 16 млн євро для підтримки доступу до освіти та допомоги жертвам сексуального насильства в Україні. Про це повідомила прес-служба представництва ЄС в Україні.

Читати

Комісія Сейму Латвії ухвалила проект заяви про визнання росії терористичною державою

Проект заяви “Про цілеспрямовані військові напади Росії на мирних жителів та громадський простір України” був одноголосно підтриманий комісією Сейму із закордонних справ, повідомляє Delfi.

Читати

США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на суму $550 млн

В Білому домі оголосили про новий пакет військової допомоги для України на суму 550 мільйонів доларів. Про це заявив координатор стратегічних комунікацій Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі.

Читати
1 2 3 277