Столтенберг заявив, що НАТО продовжить нарощувати присутність в Чорноморському регіоні

Організація Північноатлантичного договору (НАТО) продовжує нарощувати підтримку України і Грузії у Чорноморському регіоні у відповідь на посилення позицій Росії.

Читати

Через зареєстровані у Німеччині фірми на українські атомні станції постачаються російські комплектуючі

Через зареєстровані у Німеччині фірми на українські атомні станції постачаються російські комплектуючі, зокрема і підсанкційні. Через “європейських” посередників ціни зростають у кілька разів.

Читати

Оператор “Північного потоку-2” заявив про відновлення будівництва газогону

Компанія Nord Stream 2 AG, яка є оператором з будівництва та експлуатації газопроводу “Північний потік-2”, повідомила про плани відновити після річної перерви подальше будівництво морської частини газогону у німецьких водах у найближчі тижні. 

Читати

Українці отримали найбільше дозволів на проживання в ЄС у 2019 році

Українці та білоруси отримують дозволи на проживання в Європейському Союзі головним чином для роботи, марокканці та росіяни – для возз’єднання сімей, китайці та американці – для здобуття освіти, а сирійці – внаслідок надання статусу біженця.

Читати

Федеральний апеляційний суд відхилив позов Трампа про скасування підсумків виборів в Пенсільванії

Федеральний апеляційний суд відхилив позов кампанії президента Дональда Трампа з вимогою визнати незаконною перемогу обраного президента Джо Байдена в Пенсільванії.

Читати

В ООН розкритикували Україну через вирубку лісів Карпат

Виконавчий директор програми ООН з питань довкілля Інгер Андерсен заявила про загрози для країн Карпатського регіону через вирубку лісів та зміни клімату.

Читати

Кравчук заявив про готовність України реалізувати домовленості нормандського формату

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук запропонував до кінця 2020 року провести зустріч лідерів “нормандської четвірки”. Пропозиція була висловлена на сьогоднішньому засіданні ТКГ.

Читати
1 2 3 234