Євросоюз обговорить виділення другого траншу допомоги Україні

Євросоюз готовий у вересні повернутися до питання виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги. Про це заявив віце-президент Єврокомісії Владислав Домбровскіс, повідомляє прес-служба Мінфіну України.

Читати

Верховний суд ліквідували незаконно – рішення ЄСПЛ

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у справі № 11423/19 «Гуменюк та інші проти України» зробив висновок, що ліквідація Верховного суду України під час судової реформи у 2016 році є незаконною.

Читати

МВФ анонсувало місію Фонду в Україні у вересні

Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва за підсумками розмови з президентом України Володимиром Зеленським анонсувала візит місії Фонду в Україну у вересні поточного року.

Читати

Суд зобов’язав ДБР відкрити справу щодо “держзради” Зеленського

Шевченківський райсуд Києва зобов’язав ДБР відкрити кримінальне провадження щодо можливої державної зради президента Володимира Зеленського та його оточенням через зрив операції із затримання найманців “ПВК Вагнера”.

Читати

США досягли угоди з Німеччиною щодо “Північного потоку-2”

Сполучені Штати і Німеччина досягли домовленості по російському газопроводу Північний потік-2. Подробиці будуть оголошені найближчим часом. Про це заявила в середу, 21 липня, заступник держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд.

Читати

Пов’язана з “Роснефтью” компанія з Литви постачала обладнання в Крим

Компанія Run Engineering з Литви постачала до РФ обладнання, яке згодом використовували під час будівництва двох електростанцій в анексованому Росією Криму.

Читати

КС визнав конституційним закон про мову

Конституційний Суд України ухвалила рішення у справі за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної“, визнавши його конституційним.

Читати
1 2 3 258