РНБО запровадила санкції проти Якименка та Захарченка

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов заявив, що Україна ввела санкції проти посадових осіб, які зрадили країну. У цей список потрапили десять осіб.

Читати

Байден: Крим – це Україна, США допоможуть протистояти агресії Росії

Сполучені Штати Америки ніколи не визнають незаконну анексію Криму. Більш того, Вашингтон продовжить допомагати Україні в протистоянні російській агресії.

Читати

Євросоюз розгляне конкретні ідеї України щодо деокупації Криму

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що ЄС вітає дипломатичні зусилля, спрямовані на відновлення суверенітету та територіальної цілісності України в межах її кордонів, визнаних міжнародною спільнотою.

Читати

Зеленський імітує боротьбу з корупцією та здійснення реформ в Україні – Рябошапка

Колишній Генпрокурор України Руслан Рябошапка в інтерв’ю виданню “Голос Америки” розповів, що Президент України Володимир Зеленський вибрав для себе більш легкий і комфортний шлях миру з олігархами.

Читати

Вісімнадцять європейських компаній залишили проект “Північний потік-2”

Через загрозу санкцій проти “Північного потоку-2” вісімнадцять європейських компаній вже залишили проект або знаходяться на стадії виходу.

Читати

«Північний потік-2» заморозять до виборів у Росії

Будівництво газопроводу «Північний потік-2» має бути призупинено до парламентських виборів у Росії для здійснення тиску на Москву з вимогою проведення демократичних реформ.

Читати
1 2 3 247