Україна перемогла на Євробаченні 2022

Переможцем “Євробачення-2022” стала Україна. Її представляв гурт Kalush Orchestra з піснею “Stefania”. Результати голосування національних журі країн – учасниць конкурсу та телеглядачів було оголошено в ніч на 15 травня після закінчення фінального шоу, яке проходило в Турині.

Читати

Міжнародна донорська конференція зібрала для України $6,5 млрд

Міжнародна донорська конференція, присвячена збору коштів для України, яка потребує допомоги через розв’язану Росією війну проти неї, зібрала $6,5 млрд.

Читати

Американські ракетні системи можуть знищити Кримський міст

Після гаубиць М777 та іншої артилерії, яку західні країни поступово постачають українській армії, у Києві все частіше говорять про потребу й у ракетних системах, які можуть бити далі звичайної “арти” – в оперативний чи навіть стратегічний тил росіян та по їхніх важливих логістичних центрах.

Читати

Байден направив до Конгресу заявку на додаткову допомогу Україні на 33 млрд доларів

Президент США Джо Байден заявив у середу, що попросив Конгрес якнайшвидше схвалити його запит на виділення додаткової фінансової допомоги Україні.

Читати

ПАРЄ підтримала створення міжнародного трибуналу щодо розслідування злочинів путіна

Парламентська асамблея Ради Європи виступила за невідкладне створення спеціального міжнародного кримінального трибуналу для розслідування злочину агресії російської федерації в Україні.

Читати
1 2 3 270