Тимошенко звернулася до США із закликом допомогти Україні придбати вакцини Pfizer

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко звернулась до США з проханням якнайшвидше допомогти Україні придбати вакцини Pfizer для захисту громадян України в умовах пандемії коронавірусу.

Читати

ВООЗ затвердив ще одну американську вакцину Moderna

Всесвітня організація охорони здоров’я внесла до переліку затверджених до використання американську мРНК-вакцину проти COVID-19, яку розробив Національний інститут алергії та інфекційних хвороб США й виробляє компанія Moderna.

Читати

Росію звинуватили в дезінформації про ставлення до вакцини «Супутник V» в ЄС

Агентство Європейського Союзу заявило, що Росія розгорнула масштабну кампанію по поширенню дезінформації, що Захід і ЄС нібито намагаються саботувати її вакцину від COVID-19 «Супутник V».

Читати

Офіційний сайт МОЗ України з технічних причин не буде сьогодні функціонувати до обіду

Офіційний сайт Міністерства охорони здоров’я України з технічних причин не буде функціонувати до обіду четверга, 29 квітня, повідомили в прес-службі відомства.

Читати

У червні кожен у Німеччині зможе подати заявку на щеплення

До червня Німеччина відмовиться від пріоритетної вакцинації від коронавірусу окремих вікових груп. Про це заявила канлерка ФРН Анґела Меркель, після наради з прем’єр-міністрами земель щодо кампанії вакцинації в країні.

Читати

В Єврокомісії назвали три вакцини після щеплень якими дозволять подорожі

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що, за її очікуваннями, всі 27 країн ЄС скасують протиепідемічні обмеження на в’їзд для тих, хто пройшов повний курс щеплень вакцинами, схваленими для використання Європейською агенцією з медикаментів.

Читати
1 2 3 128