Голова Адміністрації контролю за харчами та ліками США не може передбачити, коли буде готова вакцина

Голова американської Адміністрації контролю за харчами та ліками (FDA) Стівен Ган заявив у неділю, що не буде робити прогнозів щодо того, коли буде доступна вакцина проти коронавірусу після того, як президент Трамп заявив, що вакцина або лікувальні засоби будуть готові “задовго до кінця цього року”.

Читати

Вчені закликатимуть ВООЗ переглянути рекомендації щодо профілактики COVID-19

Газета New York Times повідомила, що група з 239 вчених з 32 країн має намір в найближчі дні опублікувати в науковому журналі відкритого листа, адресованого ВООЗ, із закликом переглянути рекомендації щодо профілактики коронавірусної інфекції.

Читати

Медичний онлайн-сервіс DOC.ua запустив мобільний додаток для пошуку лікаря і купівлі ліків

Медичний онлайн-сервіс DOC.ua запустив мобільний додаток, за допомогою якого користувачі зможуть вибрати лікаря і записатися до нього на прийом, а також придбати необхідні медикаменти.

Читати

У МОЗ закликали українців вакцинуватися, щоб не допустити спалахів інших хвороб

Заступник міністра охорони здоров`я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко закликав українців планово вакцинуватися, щоб не допустити спалахів інших хвороб під час епідемії COVID-19.

Читати

Швейцарія виділяє Україні 1,5 млн франків для спільної реалізації проекту зі створення мобільного апарату ШВЛ

Швейцарія виділяє Україні 1,5 млн швейцарських франків для спільної реалізації проекту зі створення мобільного апарату штучної вентиляції легень.

Читати
1 2 3 86