ЄСПЛ відмовив Росії у скарзі проти України

Європейський суд з прав людини в п’ятницю, 23 липня, прийняв до розгляду перший міждержавний позов Росії проти України щодо низки подій із 2014 року, які Москва називає «утисками росіян» і «загибеллю мирного населення».

Читати

Україна висловлює протест РФ через намір залучити населення ОРДЛО до виборів у Держдуму

Українське МЗС висловило протест у зв’язку зі схваленням Центральною виборчою комісією Росії рішення про залучення населення територій ОРДЛО до запланованих на вересень виборів до Держдуми РФ.

Читати

Латвія пропонує надати Україні ПДЧ в НАТО в обмін на “Північний потік”

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс назвав помилкою угоду США і Німеччини щодо газопроводу “Північний потік – 2” (Nord Stream 2), однак вважає, що у країн Заходу ще є важелі, щоб отримати для України вигоду від цього проекту.

Читати

Суд зобов’язав ДБР відкрити справу щодо “держзради” Зеленського

Шевченківський райсуд Києва зобов’язав ДБР відкрити кримінальне провадження щодо можливої державної зради президента Володимира Зеленського та його оточенням через зрив операції із затримання найманців “ПВК Вагнера”.

Читати

США досягли угоди з Німеччиною щодо “Північного потоку-2”

Сполучені Штати і Німеччина досягли домовленості по російському газопроводу Північний потік-2. Подробиці будуть оголошені найближчим часом. Про це заявила в середу, 21 липня, заступник держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд.

Читати
1 2 3 736