Посольство США в ФРН назвало “Північний потік – 2” політичним інструментом Кремля

Посольство США в Берліні розкритикувало проект газопроводу “Північний потік – 2” як політичний “інструмент Кремля”, який має на меті “обійти Україну і розколоти Європу”.

Читати

Законопроект США про оборону включає санкції проти Туреччини і «Північного потоку – 2»

Щорічний законопроект США про оборону на суму 740 мільярдів доларів включає в себе санкції проти Туреччини за покупку ракетної системи російського виробництва і проти проекту «Північний потік – 2».

Читати

Брюссель вирішив відкласти Раду асоціації з Україною

Євросоюз відклав проведення Ради асоціації Україна-ЄС. Про це повідомило джерело в структурах ЄС. Причину співрозмовник пояснив у бажанні провести засідання у очному форматі, а не у форматі відеоконференції, коли обставини дозволять це зробити.

Читати

США закликали Росію виконати свої зобов’язання у відповідності до Мінських угод

Триваюча агресія Росії у східній Україні та окупація Криму становлять найбільш кричущі порушення суверенітету та територіальної цілісності всередині регіону ОБСЄ.

Читати

Ле Дріан: Франція і ФРН продовжать зусилля щодо врегулювання ситуації в Україні

Париж і Берлін мають намір продовжувати свої зусилля по врегулюванню ситуації в Україні, незважаючи на існуючі труднощі. Про це заявив у четвер глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан, виступаючи на 27-му засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ.

Читати

Німеччина виділяє 70 млн євро для підвищення енергоефективності, сталого економічного розвитку й демократії в Україні

Німеччина виділяє 70 млн євро для підвищення енергоефективності, сталого економічного розвитку й демократії, громадянського суспільства, державного управління і децентралізації в Україні.

Читати
1 2 3 658