Україна вперше застосувала ударний безпілотник Bayraktar на Донбасі

Українські військові вперше застосували ударний безпілотник турецького виробництва Bayraktar TB2 на Донбасі. Він знищив гармату противника ракетним ударом.

Читати

У Байдена пояснили його позицію щодо добудови “Північного потоку-2”

Президент США Джо Байден не змінював думки, що російський газопровід “Північний потік-2” є фактором нестабільності для України та Європи, але будучи не в стані завадити його добудові, адміністрація США переключила увагу на зменшення негативних наслідків його завершення.

Читати

Ощадбанк подав апеляцію на вердикт суду щодо скасування виплати Росією $1,3 млрд

Державний Ощадбанк (Київ) подав до касаційного суду Франції заяву про апеляційне оскарження рішення апеляційного суду Парижа щодо відсутності в арбітражу юрисдикції у справі про відшкодування українському банку $1,3 млрд збитків від тимчасової окупації.

Читати

Україна отримає 600 мільйонів євро кредиту від ЄС у листопаді

У Єврокомісії погодили виділення другого траншу макрофінансової допомоги Україні у розмірі 600 мільйонів ще у вересні. Очікувалось, що кошти надійдуть протягом жовтня.

Читати

У СММ ОБСЄ повідомили про припинення блокування місії у Донецьку

У Спеціальній моніторинговій місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) повідомили, що сепаратисти у Донецьку станом на вечір суботи, 23 жовтня, припинили пікетування готелю, де розміщено офіс СММ, та почали розбирати встановлені там намети.

Читати
1 2 3 762